DŮLEŽITÁ INFORMACE: Plavky Swimmeez musí být zkoušené pouze na spodní prádlo a při výměně či vrácení zboží nesmí jevit známky nošení, praní, nesmí být špinavé, musí být schopné dalšího prodeje a ideálně zabaleny v původním obalu. Pokud nebudou podmínky dodrženy, bude zboží vráceno zpět na adresu zákazníka. Děkujeme za pochopení.

Výměna zboží

Pokud jste si objednal/a na e-shopu značky Swimmeez zboží a velikost Vám nevyhovuje, rádi Vám jej vyměníme za jinou dostupnou velikost.

Kupujícímu umožníme vyměnu zboží do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu.

 

Jaké jsou podmínky pro výměnu zboží?

Při žádosti o výměnu zboží nás kontaktujte na e-mailové adrese info@swimmeez.cz, následně Vám bude zaslán formulář k výměně zboží, který doručte současně se zbožím.

Nepřijímáme zboží k výměně v případě, že zboží neprojde kontrolou z těchto důvodů:

  • zboží vykazuje známky nošení a praní
  • zboží je špinavé
  • zboží není schopné dalšího prodeje
Samotná výměna zboží je bezplatná, pouze náklady na dopravné hradí zákazník.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat požadavek na výměnu a zboží bude vráceno zpět na adresu odesílatele.
Výjimečně se může stát, že Vámi požadové zboží nemusí být v době výměny již dostupné. V tom případě bude nutné pokračovat v komunikaci s e-shopem na výše uvedené e-mailové adrese.

Vrácení zboží

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od Kupní Smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

 

Jaké jsou podmínky pro vrácení zboží?

Při žádosti o vrácení zboží nás kontaktujte na e-mailové adrese info@swimmeez.cz, následně Vám bude zaslán formulář k vrácení zboží, který doručte současně se zbožím.

Nepřijímáme zboží k vrácení v případě, že zboží neprojde kontrolou z těchto důvodů:

  • zboží vykazuje známky nošení a praní
  • zboží je špinavé
  • zboží není schopné dalšího prodeje
Náklady na dopravné spojené s vrácením zboží hradí zákazník.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat požadavek na vrácení a zboží bude vráceno zpět na adresu odesílatele.
V případě odstoupení od kupní smlouvy kupujícím vrátíme peněžní prostředky do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím. Peníze se však snažíme vrátit ihned po převzetí a následné kontrole zboží.