Značka Swimmeez (swimíz) se představuje jako e-shop s dámskými plavkami vznikající v České republice. Na začátku všeho, již v roce 2017, to byla pouhá myšlenka o tom, že by bylo báječné nabídnout ženám plavky, díky kterým vystoupí z davu a budou se cítit skvěle, aniž by musely držet dietu před dovolenou. Chtěli jsme zajistit především komfortní a zároveň atraktivní vzhled plavek, který padne různým typům ženských postav.

Sledování nejnovějších trendů, návrhy jednotlivých kousků oblečení, energie a chuť vytvářet z ničeho něco, jsou aspekty, které nás ženou již dlouhou dobu vpřed. Roky, měsíce a dny uplynuly jako voda a v roce 2019 představujeme návrhy dámských plavek typické pro své moderní, poněkud netradiční střihy, které dokonale podtrhnou ženské křivky, zároveň však skryjí drobné nedokonalosti.

Protože na každém detailu nám záleží, věříme, že z našich plavek budeš stejně tak nadšená, jako jsme my.

P.S. Dámské plavky nás moc baví, ale věděla jsi, že nás zajímá také sportovní a volnočasová móda? Náš partnerský projekt a prémiové sportovní kousky oblečení, díky kterým získáš absolutní komfort, nalezneš na www.galsari.com, už jsi viděla?