Jednodílné dámské plavky - Velikost - L

Jednodílné plavky Plavky Swimmeez jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, na kterém si při jeho výběru vždy velmi zakládáme, protože chceme, aby ......

Jednodílné plavky

Plavky Swimmeez jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, na kterém si při jeho výběru vždy velmi zakládáme, protože chceme, aby ti naše plavky dělaly ještě dlouho radost. Nejen, že plavky skvěle vypadají, ale hlavně se v nich budeš cítit báječně a sebevědomě. Moderní střihy, pestrá barevná provedení a atraktivní vzhled, to jsou plavky značky Swimmeez.

Kromě plavek bikinové střihu najdeš v naší nabídce nyní i plavky jednodílné. Pokud hledáš plavky, které zakryjí více plochy těla nebo pokud hledáš jen další alternativu do svého šatníku, pak jsi tu správně a jednodílné plavky jsou ty pravé přesně pro tebe. 

Jednodílné plavky značky Swimmeez jsou šmrncovní, elegantní a funkční zároveň. Na úplnou klasiku si u nás nepotrpíme. Naše plavky budou vždy něčím jiné, zajímavé, atraktivní a budou klást důraz na to, aby co nejvíce lichotily postavě a podtrhly ženskost.

U modelů jednodílných plavek Swimmeez nechybí atraktivní prvky - hluboký výstřih, push-up efekt, vykrojené boky, odhalená záda, rafinované řešení pozadí apod.

Naše plavky vcelku jsou vhodné jak pro menší, tak i pro větší poprsí, sluší opravdu všem.

Prohlédni si naši nabídku a vyraž k bazénu nebo na dovolenou v jednodílných plavkách Swimmeez.

Zobrazit více
Zobrazit méně