DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY OD 1.500 CZK

Dámské plavky Swimmeez jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, na kterém si při jeho výběru vždy velmi zakládáme, protože chceme, aby ti naše plavky dělaly ještě dlouho radost. Nejen, že plavky skvěle vypadají, ale budeš se v nich navíc cítit báječně, aniž bys musela držet dietu před dovolenou. Moderní střihy, pestrá barevná provedení a atraktivní vzhled, to jsou značkové plavky Swimmeez.

V našem sortimentu nalezneš dámské dvoudílné plavky, kde máš na výběr z různých střihů a barevných kombinací. Naše moderně střižené bikiny perfektně podtrhnou tvé přednosti. Vrchní a spodní díl dámských plavek si můžeš libovolně kombinovat a vytvořit si tak bikiny dle svých představ.

U Swimmeez najdeš vždy neobvyklé designy a trendy plavky - vrchní díly s jedním ramínkem, překřížená zadní vázání nebo i klasické zavazování na šňůrky. V naší nalezneš dále spodní díly s vysokým pasem, brazilky, tanga a klasické kalhotky.

Nestresuj se na poslední chvíli a objednej si již nyní dámské plavky 2020, které využiješ jak v době dovolené, tak i na opalování v pohodlí svého domova.

© 2019 - 2020 Swimmeez s.r.o., system pronájem e-shopu UPgates, Mapa stránek, RSS