Dámská plavková móda - Provedení - Trojúhelníkové bikinové podprsenky

Dámské plavky Plavky Swimmeez jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, na kterém si při jeho výběru vždy velmi zakládáme, protože chceme, aby ti ......

Dámské plavky

Plavky Swimmeez jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, na kterém si při jeho výběru vždy velmi zakládáme, protože chceme, aby ti naše plavky dělaly ještě dlouho radost. Nejen, že plavky skvěle vypadají, ale budeš se v nich navíc cítit báječně, aniž bys musela držet dietu před dovolenou. Moderní střihy, pestrá barevná provedení a atraktivní vzhled, to jsou značkové plavky Swimmeez.

V našem sortimentu nalezneš dámské dvoudílné plavky, kde máš na výběr z různých střihů a barevných kombinací. Naše moderně střižené bikiny perfektně podtrhnou tvé přednosti. Vrchní a spodní díl dámských plavek si můžeš libovolně kombinovat a vytvořit si tak bikiny dle svých představ.

U Swimmeez najdeš vždy neobvyklé designy a trendy plavky - vrchní díly s jedním ramínkem, překřížená zadní vázání nebo i klasické zavazování na šňůrky. V naší nabídce nalezneš dále spodní díly plavek s vysokým pasem, brazilky i střih klasický.

Nečekej a objednej si plavky, které využiješ jak na dovolené, tak i na opalování v pohodlí svého domova, již nyní. Jestli přemýšlíš, kde koupit plavky v zimě, tak u nás jsi na správném místě. Neustále nás totiž baví vytvářet trendy a stylové plavky, a to i v období mimo sezónu. Naším cílem je, abys u Swimmeez pořídila plavky kdykoliv. 

Zobrazit více
Zobrazit méně